לימודי רפואה משלימה

קליניקת מתמחים

טיפולים מוזלים ברפואה משלימה בקליניקת המתמחים של שלם

רוצים לנסות טיפולים ברפואה משלימה בתקציב נמוך?

מכללת שלם מאפשרת לכם להנות מטיפולים ברפואה משלימה במחירים מוזלים בקליניקת המתמחים של המכללה. הטיפולים ניתנים בידי סטודנטים מתמחים, אשר מונחים ומודרכים באופן שוטף ע"י המרצים המומחים של המכללה.

כמות המטופלים מוגבלת ותלויה בצורך האקדמי של המכללה 

לקביעת תור ולבדיקת זמינות, אנא התקשרו למזכירות המכללה: 1-700-50-54-54

 

להלן רשימת הטיפולים אותם ניתן לקבל במסגרת התמחות הסטודנטים של מכללת שלם:


טיפולים מוזלים בתומכת לידה (דולה)

תומכת לידה (דולה)

עד 3 מפגשים לפני הלידה, תמיכה במהלך הלידה ומפגש לאחר הלידה
עלות מפגש: 50
מס' מפגשים: 5
הטיפול ניתן ע"י מתמחות בוגרי קורס תומכת לידה (דולה) במכללת שלם המלוות מקצועית ע"י סגל המכללה.

הדולה תומכת באשה ההרה ובבני משפחתה מבחינה פיסית ורגשית. היא בקיאה בכל הנושאים הקשורים בהריון, בלידה ובראשית ההורות ומלווה את המשפחה מרגע המפגש הראשוני בתקופת ההיריון, ועד כשלושה חודשים לאחר הלידה. הידע הנרכש בקורס זה משלב בין כלים של עולם הרפואה המערבית לשיטות מעולם הרפואה המשלימה. הקורס מעניק לתלמידות מגוון עשיר של טכניקות ואלטרנטיבות להתמודדות והקלה על תהליך הלידה המאפשרות התאמת שיטה טיפולית מותאמת לכל אישה והפיכת הלידה לחויה חיובית ובונה.

טיפולים מוזלים בתזונה טבעית

תזונה טבעית

שני מפגשים, כולל אבחון אירידיולוגי וליווי טיפולי לבניית תזונה מאוזנת ובריאה
עלות מפגש: 30
מס' מפגשים: 2
הטיפול ניתן ע"י מתמחים/ות בוגרי קורס תזונה טבעית במכללת שלם המלוות מקצועית ע"י סגל המכללה.

תזונה נכונה היא דרך חיים הבונה חומת חוסן בפני מחלות וכשלים גופניים ונפשיים, והשימוש בה לשם ריפוי, היא אבן היסוד ברפואה הטבעית. בניית התפריט התזונתי היא אינדיבידואלית לכל מטופל ומתחשבת ברגישויותיו, טעמו האישי , החסרים הספציפיים בגופו וכן הלאה. מסלול זה מקנה למטפל את אחד הכלים המרכזיים בטיפול הטבעי והוא היכולת ליעץ לאורח חיים בריא באמצעות הרגלי תזונה נכונים המאפשרים שיקום מערכות הגוף ובריאות טובה.

טיפולים מוזלים בשיאצו

שיאצו

עד 5 מפגשים
עלות מפגש: 60
מס' מפגשים: 5
הטיפול ניתן ע"י מתמחים/ות בוגרי קורס שיאצו במכללת שלם המלוות מקצועית ע"י סגל המכללה.

שיאצו הינה שיטת אבחון וטיפול באמצעות לחיצות בנקודות מפתח בגוף. מקורה של השיטה הינה במזרח הרחוק. (משמעות המילה שיאצו ביפנית היא לחץ אצבע) השיטה מתבססת על עקרונות הרפואה הסינית הגורסת כי בגוף האדם קימים ערוצי זרימת אנרגיה בלתי נלאים - מרדיאניים, המושפעים מן האברים הפנימיים ומשפיעים עליהם. לפי שיטה זו, כשלים בריאותיים נובעים מחסימות בערוצי הזרימה האנרגטית.

טיפולים מוזלים ברפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה

עד 5 מפגשים
עלות מפגש: 50
מס' מפגשים: 5
הטיפול ניתן ע"י מתמחים/ות בוגרי קורס רפלקסולוגיה במכללת שלם המלוות מקצועית ע"י סגל המכללה.

רפלקסולוגיה הינה שיטה לאבחון וטיפול באמצעות כף הרגל המבוססת על כוחות הריפוי הטבעיים של האדם. הרפלקסולוגיה משתמשת בכפות הרגליים של המטופל כמפה רגשית, נפשית וגופנית של האדם. לפי שיטה זו כף רגלו של האדם משקפת את יכולותיו, קשייו, יכולת עמידתו בלחצים, מצבו הבריאותי, דפוסים כרוניים של חולשות ונטיות של אברי גופו השונים. הטיפול מבוסס על מגע ולחיצות בעוצמות שונות בנקודות בכף הרגל אשר כל אחת מהם פועלת על  איזורים שונים בגוף ובמוח וגורמת להם לתגובה.

טיפולים מוזלים בעיסוי רפואי הוליסטי

עיסוי רפואי הוליסטי

עד 5 מפגשים
עלות מפגש: 60
מס' מפגשים: 5
הטיפול ניתן ע"י מתמחים/ות בוגרי קורס עיסוי רפואי הוליסטי במכללת שלם המלוות מקצועית ע"י סגל המכללה.

עיסוי היא טכניקה טיפולית אפקטיבית במיוחד, המוכרת גם על ידי הרפואה הקונבנציונלית והיא בעלת יעילות מוכחת. הטיפול מתבצע ע"י עיסוי השרירים והמפרקים דרך רקמת העור.תחושת הרענון לאחר טיפול זה נובעת מהעובדה שגופנו נוטה לצבור פסולת בשרירים כתוצאה מעודף מאמץ וממתחים. לכן, הזרמת הדם בכיוונים הנכונים מאיצה את סילוק הפסולת, ומשחררת את הגוף. תהליך העיסוי הוא אינטרקציה בין מטפל למטופל ויתרונותיו בהשפעה החיובית שלו על הרקמות הרכות, על מבנה השרירים על הגידים ועל הרצועות.

טיפולים מוזלים בדמיון מודרך (נובע)

דמיון מודרך (נובע)

עד 5 מפגשים
עלות מפגש: 30
מס' מפגשים: 5
הטיפול ניתן ע"י מתמחים/ות בוגרי קורס דמיון מודרך (נובע) במכללת שלם המלוות מקצועית ע"י סגל המכללה.

דמיון מודרך (דמיון נובע) - היא שיטה המשלבת טכניקות הרגעה והרפיה לצורך התבוננות פנימית. שיטה זו מפגישה את האדם עם עולם הדימויים האישי שלו בכדי להפגש עם הרגשות והמחשבות באופן אסוציאטיבי וכך להכיר את ההשפעה הרגשית והמחשבתית על התפקודים הפיזיולוגיים. שיטת הדמיון הנובע מאמינה כי בעולמו הפנימי של האדם טמונים יכולותיו, כישוריו, כשרונותיו וכל הכלים הדרושים לו למימוש המהות המיוחדת לו. הדמיון המודרך הינו כלי עצמתי המקנה כלים למטופל לקבל אחריות על עצמו ותפקודו תוך פיתוח יכולת הכלה עצמית באופן מלא. 

טיפולים מוזלים באירידולוגיה

אירידולוגיה

אבחון אירידיולוגי
עלות מפגש: 30
מס' מפגשים: 1
הטיפול ניתן ע"י מתמחים/ות בוגרי קורס אירידולוגיה במכללת שלם המלוות מקצועית ע"י סגל המכללה.

אירידיולוגיה היא שיטת אבחון באמצעות גלגל העין. תורת האירידיולוגיה פועלת מתוך העיקרון ההוליסטי  הסובר כי העין מהווה שער לנפש המחיה את הגוף, דרכה ניתן לראות את מצבו הבריאותי והנפשי של האדם. השיטה מקשרת אזורים בקשתית העין לאזורים בגוף באמצעות מפות קשתית, ומאפשרת אבחון בעיות או רגשות העלולות להתפתח למחלה.כיום נחשבת האירידיולוגיה לכלי אבחוני ראשוני במעלה החיוני לכל המטפלים בכל תחומי הרפואה המשלימה.

מסלולי לימוד רפואה משלימה

לקביעת תור ולבדיקת זמינות

התקשר למזכירות המכללה

1-700-50-54-54

 
רוצה לשמוע עוד?
מלא/י את פרטייך
ואנו נשוב אלייך בהקדם
שם מלא
אימייל
טלפון
מתעניין בלימודי
שולח... נא להמתין
מכללת שלם | לימודי רפואה משלימה ברוח היהדות | יפו 224 ירושלים, בניין התחנה המרכזית | 1-700-50-54-54

פרסום דביר